Pogledajte GRAWE semafor!

U subotu 28. 8. 2021. polaznici Škole trčanja Samobor u organizaciji našeg kluba sudjelovali su zajedno sa članovima kluba na utrci GRAWE noćni Maraton 2021.

Što još reći i napisati o izvrsnoj generaciji polaznika Škole trčanja Samobor 2021., a da već nismo? Prva službena utrka naših školaraca bila je GRAWE desetinka. Prije nego bilo što komentirate, pažljivo pogledajte semafor, brojke sve govore!

I ovaj put se pokazalo da su se trud, rad, red i disciplina višestruko isplatili.

Školarci su jednostavno razvalili! Bravo i hvala im na tome! To je najljepši način zahvale trenerima. Pravi su štreberi kad su treninzi u pitanju što pokazuju i njihova istrčana vremena. To su ljudi kojima ništa nije teško, dapače, svaki trening doživljavaju kao izazov, a najbitnije je što u tome guštaju na najjače! Druže se, motiviraju jedni druge i uživaju u trčanju. Okey, i u pivi. Možda će netko pitati koji je recept za to? Evo, mi ga imamo i vrlo je jednostavan. Glavni sastojak je organizirani tim sa stručnom i vrijednom trenericom Nolom Jandrečić, koja svojom palicom odlično dirigira ovim trkačkim orkestrom.

Ova utrka odabrana je za naše školarce kao lagani uvod u svijet natjecanja. Ujedno nam je i pokazala gdje smo i kako napredujemo s obzirom da smo na korak do ciljanog nam cenera. No, o tome ćemo vas posebno informirati kad za to dođe vrijeme.

Mnogim našim klubašima GRAWE maraton je datumski dobrodošao kao pravi trenutak za jači dužinski trening pred utrke za koje se pripremaju. Čestitke i pohvale svim našim članovima koji nisu odustali od svog cilja (100 milja Istre, prvi polumaraton, cener) bez obzira na sve izazove s kojima su bili suočeni tijekom godine. Izvrsno su odradili svoje zadatke što je vidljivo u brojkama.

U svakom slučaju, bilo je lijepo vidjeti “invaziju samoboraca” trČeĆe vrste na Bundeku prošli vikend. Idemo dalje u revijalnom tonu, u susret novim izazovima i bliskim susretima jer s ovakvom ekipom možemo do kraja svemira!

Pohvale organizatoru utrke. Bilo je sve onako baš kako treba biti! Veselo, lepršavo i ništa nam nije nedostajalo!

Rezultati članova kluba:

1/2 Maratona

79. Renata Kenda 02:03:21
80. Mirela Resanović 02:03:21
81. Nikolina Gavrovski Majsec 02:03:21
96. Stana Kurtov 02:19:48
97. Ana Vlah 02:19:49
98. Tatjana Petrović Sladetić 02:19:49

1/4 Maratona

217. Ivan Jerbić 01:05:49
246. Anita Mahović 01:08:48
247. Marina Perkušić 01:08:49
278. Nikolina Lehpamer 01:10:57

Objavu pripremili Tonka, Krešo i Mirjana