Drugi inicijalni trening 5. generacije ŠTS

Kao što smo i najavili, održavaju se inicijalni treninzi naše jubilarne 5. generacije Škole trčanja Samobor, kojih će ukupno biti 4, do kraja ovoga tjedna, kada će se na osnovu tih treninga, potpuno definirati dvije početničke i dvije trkačke, natjecateljske grupe. Shodno mogućnostima i prijavama, u dvije početničke grupe će biti pedesetak polaznika, koje će podijeliti i voditi treneri Alen i Davor, dok će sada već aktivne trkače i naše članove nekih prethodnih generacija, koji su postali članovi našeg Kluba cestovnog i planinskog trčanja Samobor, voditi Nola i Matija.

Treninzi Škole trčanja Samobor će biti ponedjeljkom, srijedom i petkom, dok će trkači trenirati ponedjeljkom, utorkom i četvrtkom, s obzirom da se većina utrka odvija subotom i nedjeljom.

Ako ste i vi zainteresirani i želite biti dio ove lijepe priče, možete nam se još uvijek pridružiti, na nekom od treninga, koji se odvijaju navedenim danima na atletskom stadionu u Bivšoj vojarni, od 19:00 sati.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.