16. Osječki Ferivi polumaraton

Proteklog vikenda održano je nekoliko utrka u našoj lijepoj, no našim članovima ineresentan je bio odgođeni, za prošlu subotu, 27.6., 16. Osječki Ferivi polumaraton. Ukupno je, u tri različite kategorije za prijavu, na dvije dužine, bilo prijavljeno preko 1000 trkačica i trkača. Mogućnosti su bile klasični polumaraton, gdje je startalo svega 503 od plaćenih 777, što zbog straha od ponovnog širenja COVID-19, što zbog velike vrućine koja je bila u subotu u Osijeku. Mi nismo imali predstavnika, kao niti u štafeti 3*7km, gdje se na startu pojavilo 17 trojaca. Nama najinteresantnija je bila utrka na 5 kilometara pod imenom Jel’ trčiš lega?

Franjao prije starta

Dakle, naš trojac sa naslovne fotke se odlučio za utrku na 5 kilometara, na kojoj je nastupilo ukupno 163 trkača, dok se i ovdje njih 81 nije pojavilo na startu, usprkos prijavi i plaćanju. Danak Coroni…Posebnost natjecanja u uvjetima novog vala širenja ove pandemije je da su svi trkači morali imati modni detalj kao naš Franjo Budi, na startu, i prilikom ulaska u cilj, kao što se vidi na ulasku u cilj Daniele Popović Budi, zaštitnu masku. Treći u našem trojcu bio je Miroslav Žingor.

Daniela ulazi u cilj…

Naši članovi postigli su sljedeće rezultate:

  • Miroslav Žingor, 19:56, 9. muški, 3. u kategoriji VET1
  • Franjo Budi, 20:54, 15. muški, 5. u kategoriji VET1 i
  • Daniela Popović Budi, 30:19, 16. žena, 8. u kategoriji VET1

Miro se tako našao drugu godinu zaredom na postolju u kategoriji. Čestitke!

Miro kao 3. u kategoriji VET1, (prvi sa desne strane)

ZO

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.